Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nowoczesny zabieg na sercu z użyciem pompy Impella CP

Nowoczesny zabieg na sercu z użyciem pompy Impella CP

Witamy na świecie

Gabriel, to pierwsze dziecko, które urodziło się w naszym szpitalu w 2024 r. Chłopczyk przyszedł na świat 1 stycznia o godz. 7.28, jego waga to 2,980 kg, a wzrost 52 cm. Szczęśliwa mama jest lubinianką. Natomiast najmłodszy mieszkaniec Legnicy, a właściwie legniczanka, urodziła się 2 stycznia o godz. 9.16. Milenka waży 2,590 kg i mierzy 48 cm.

Nowa przychodnia POZ w Szpitalu otacza bezpłatną opieką całe rodziny. Mogą z niej korzystać wszyscy mieszkańcy Legnicy i okolic.

Prowadzi opiekę lekarską, pielęgniarską i położnej środowiskowej. Zapewnia realizację szczepień, badania laboratoryjne i diagnostykę m.in. EKG, USG i RTG. Na Pacjentów czekają w niej lekarze rodzinni oraz pediatra. Złóż deklarację! Rejestracja i informacje tel.: 767211860

Misja Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy

"Niesiemy pomoc - dajemy zdrowie"

Podziękowanie dla Zdzisławy Wiśniewskiej

- Pani profesjonalizm, zaangażowanie i troska o dobro Szpitala oraz Pacjentów mogą być wzorem do naśladowania, Pani serdeczność i ciepło na zawsze pozostaną w naszej pamięci i sercach, a współpraca z Panią była zaszczytem - powiedziała dyrektor Anna Płotnicka - Mieloch w imieniu Pracowników oraz Pacjentów podczas spotkania Zarządu placówki ze Zdzisławą Wiśniewską, kierownikiem Sekcji Żywienia, w związku z jej odejściem na zasłużoną emeryturę.

Zarząd szpitala ze Zdzisławą Wiśniewską

Dodajmy, że Pani Zdzisława zatrudniła się w naszej placówce w 1979 r. i przepracowała 45 lat. W dzisiejszym dniu skierowała również kilka słów do pracowników Szpitala:

Pragnę dzisiaj podziękować wszystkim, z którymi zbiegły się lub przecięły moje drogi zawodowe, za współpracę, za możliwość dyskusji, wymiany poglądów i doświadczeń. Dziękuję za wsparcie, wyrozumiałość i bezproblemowe relacje, które wypracowaliśmy wspólnymi siłami. Przełożonym serdecznie dziękuję za ciekawe wyzwania zawodowe i możliwość rozwoju. Dziękuję za zaufanie i możliwość swobodnego działania oraz za pomoc, zawsze, kiedy była potrzebna.
Przede wszystkim jednak dziękuję za możliwość poznania Was samych,za Waszą życzliwość i serdeczność, które wysoko ceniłam i będę ciepło wspominała.Z żalem żegnam się z Wami i trzymam kciuki za Wasze przyszłe sukcesy zawodowe. Życzę Wam dużo zdrowia i szczęścia.

Autor: Krzysztof Maciejak

Banery/Logo

umwd
Fundacja KGHM Polska Miedź
Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Onkojoga
Fundacja Dobre Znaki