Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nowoczesny zabieg na sercu z użyciem pompy Impella CP

Nowoczesny zabieg na sercu z użyciem pompy Impella CP

Witamy na świecie

Gabriel, to pierwsze dziecko, które urodziło się w naszym szpitalu w 2024 r. Chłopczyk przyszedł na świat 1 stycznia o godz. 7.28, jego waga to 2,980 kg, a wzrost 52 cm. Szczęśliwa mama jest lubinianką. Natomiast najmłodszy mieszkaniec Legnicy, a właściwie legniczanka, urodziła się 2 stycznia o godz. 9.16. Milenka waży 2,590 kg i mierzy 48 cm.

Nowa przychodnia POZ w Szpitalu otacza bezpłatną opieką całe rodziny. Mogą z niej korzystać wszyscy mieszkańcy Legnicy i okolic.

Prowadzi opiekę lekarską, pielęgniarską i położnej środowiskowej. Zapewnia realizację szczepień, badania laboratoryjne i diagnostykę m.in. EKG, USG i RTG. Na Pacjentów czekają w niej lekarze rodzinni oraz pediatra. Złóż deklarację! Rejestracja i informacje tel.: 767211860

Misja Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy

"Niesiemy pomoc - dajemy zdrowie"

Pierwsze dziecko przyszło na świat w legnickim szpitalu 30 lat temu

Jeszcze nie był w pełni otwarty, jeszcze w trakcie przeprowadzki, a już był świadkiem cudu narodzin. Mowa o Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy, w którym dokładnie 30 lat temu, 2 listopada 1993 roku przyszło na świat pierwsze dziecko. Był to chłopczyk, który dziś obchodzi swoje 30 urodziny - zapraszamy do posłuchania materiału radiowego Agaty Rojewskiej w Radiu Plus.

Zrzut ekranu - Radio Plus o 30-leciu porodówki


Posłuchaj: Radio Plus...