Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nowa przychodnia POZ w Szpitalu otacza bezpłatną opieką całe rodziny. Mogą z niej korzystać wszyscy mieszkańcy Legnicy i okolic.

Prowadzi opiekę lekarską, pielęgniarską i położnej środowiskowej. Zapewnia realizację szczepień, badania laboratoryjne i diagnostykę m.in. EKG, USG i RTG. Na Pacjentów czekają w niej lekarze rodzinni oraz pediatra. Złóż deklarację! Rejestracja i informacje tel.: 767211860

Misja Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy

"Niesiemy pomoc - dajemy zdrowie"

Postępowanie dotyczące wyłonienia Wykonawcy zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa i modernizacja Oddziału Położniczo-Ginekologicznego w zakresie bloku porodowego i patologii ciąży w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy".

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych mających na celu realizację zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa i modernizacja Oddziału Położniczo-Ginekologicznego w zakresie bloku porodowego i patologii ciąży w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy”, obejmujących przebudowę i modernizację dotychczas użytkowanych pomieszczeń.

Dokumentacja projektowa pod linkiem:

Dokumentacja projektowa do postępowania WSzSL_FZ_09_22_Covid-19.