Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy

Podziękowanie dla Zdzisławy Wiśniewskiej

- Pani profesjonalizm, zaangażowanie i troska o dobro Szpitala oraz Pacjentów mogą być wzorem do naśladowania, Pani serdeczność i ciepło na zawsze pozostaną w naszej pamięci i sercach, a współpraca z Panią była zaszczytem - powiedziała dyrektor Anna Płotnicka - Mieloch w imieniu Pracowników oraz Pacjentów podczas spotkania Zarządu placówki ze Zdzisławą Wiśniewską, kierownikiem Sekcji Żywienia, w związku z jej odejściem na zasłużoną emeryturę.

Zarząd szpitala ze Zdzisławą Wiśniewską

Dodajmy, że Pani Zdzisława zatrudniła się w naszej placówce w 1979 r. i przepracowała 45 lat. W dzisiejszym dniu skierowała również kilka słów do pracowników Szpitala:

Pragnę dzisiaj podziękować wszystkim, z którymi zbiegły się lub przecięły moje drogi zawodowe, za współpracę, za możliwość dyskusji, wymiany poglądów i doświadczeń. Dziękuję za wsparcie, wyrozumiałość i bezproblemowe relacje, które wypracowaliśmy wspólnymi siłami. Przełożonym serdecznie dziękuję za ciekawe wyzwania zawodowe i możliwość rozwoju. Dziękuję za zaufanie i możliwość swobodnego działania oraz za pomoc, zawsze, kiedy była potrzebna.
Przede wszystkim jednak dziękuję za możliwość poznania Was samych,za Waszą życzliwość i serdeczność, które wysoko ceniłam i będę ciepło wspominała.Z żalem żegnam się z Wami i trzymam kciuki za Wasze przyszłe sukcesy zawodowe. Życzę Wam dużo zdrowia i szczęścia.

Autor: Krzysztof Maciejak