Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Poprawa dostępności architektonicznej

Usunięto starą i zniszczoną nawierzchnię chodnika od strony przystanku przy ul. Iwaszkiewicza. Jest równo i bezpiecznie.

Leczymy zaburzenia rytmu serca zimnem

Już kilkanaście zabiegów krioablacji migotania przedsionków i ablacji RF wykonali kardiolodzy z naszego szpitala w Pracowni Elektrofizjologii  we współpracy z specjalistami ze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu

Misja Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy

"Niesiemy pomoc - dajemy zdrowie"

Rośnie liczba chętnych na szczepienia

Codziennie od poniedziałku do piątku można się zaszczepić czwartą dawką przypominającą przeciwko Covid-19 w naszym szpitalu. Punkt szczepień jest czynny  w godz. 10 - 14.30.
 
wykres zachorowań covid-19 lipiec 2022Wykres zakażeń na Covid-19 od lipca do sierpnia 2022 na Dolnym Śląsku (wg koronawirusunas.pl)

Wcześniej  obowiązuje telefoniczna rejestracja: tel. 767211758. Po przybyciu, przed szczepieniem, należy jeszcze wypełnić standardowy kwestionariusz (druki są dostępne na stolikach przy punkcie szczepień).

Przypomnijmy, że z czwartej dawki szczepienia mogą skorzystać - wg decyzji Ministerstwa Zdrowia - osoby od 60. do 70. roku życia oraz osoby z upośledzoną odpornością, które ukończyły 12 lat.