SOR - ogłoszenie

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy ogłasza konkurs ofert na udzielenie zamówienia na wykonywanie lekarskich świadczeń zdrowotnych z zakresu medycyny ratunkowej w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy. Szczegółowy zakres świadczeń oraz miejsce ich realizacji został określony w “Szczegółowych warunkach konkursu” Umowa na udzielanie w/w świadczeń zostanie zawarta na czas określony od dnia 1 kwietnia 2021 roku do dnia 31 stycznia 2022 roku.
Od dnia 19 lutego 2021 roku na stronie internetowej szpitala w zakładce „ Zamówienia publiczne – konkursy” można zapoznać się ze „Szczegółowymi warunkami konkursu”, pobrać stosowne formularze wymagane przy złożeniu oferty oraz zapoznać się z treścią projektu umowy. Link: https://przetargi.szpital.legnica.pl/.../627-k-nr-9-2021...

Nowoczesny szpital modułowy dla pacjentów zakażonych COVID-19 został otwarty, o czym informowaliśmy przed kilkoma dniami. Imponujące tempo połączone ze świetną jakością wykonania obiektu to powód do dumy zarówno dla wykonawców, inwestora jak i Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego, który będzie operatorem nowo powstałego oddziału. Zachęcamy do obejrzenia filmu jaki powstał w trakcie realizacji procesu budowlanego. Niezwykle szybko wznoszony obiekt na prezentowanym materiale zrealizowanym techniką poklatkową rośnie błyskawicznie. Życzymy miłego oglądania.

ulotka miniatura logoWojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy we współpracy z Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu rozpoczął program badań przesiewowych w kierunku wykrywania raka jelita grubego.

Szczegóły znajdują się na ulotce, którą dołączamy poniżej. Zachęcamy Państwa do skorzystania z tej oferty.

Co istotne: badania są bezpłatne.

Otwarcie szpitala modułowego
Szpital modułowy przy naszym szpitalu jest już gotowy do przyjęcia pierwszych pacjentów! W miniony piątek,12 lutego nastąpiło uroczyste otwarcie. Po 2 miesiącach od rozpoczęcia budowy obiekt jest gotowy i w pełni wyposażony. Za kilka dni trafią do niego pierwsi pacjenci. Szpital może objąć swą opieką nawet 96 osób. Budynek o powierzchni użytkowej prawie 2000 m2 postawiony w nowoczesnej technologii stanął na nieużytkowanym dotąd terenie przy kompleksie głównym szpitala.

Szpital
Szpital "covidowy"

W imponującym tempie wzniesiono szpital modułowy przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy. Obiekt budowlany ukończony wraz ze wszystkimi niezbędnymi instalacjami, a jego otoczenie zagospodarowane. Przygotowano parking i drogi dojazdowe. Trwa wyposażanie wnętrz w niezbędne urządzenia i sprzęty medyczne.