Pałac Alberta w PatnówkuJest już odzew na apel o wsparcie pikniku na pożegnanie lata organizowanego dla dzieci, sierot po byłych pacjentach oddziału medycyny paliatywnej. Z góry dziękujemy za pomoc. Na apel zareagował pan Mirosław Krzyżanowski, właściciel pałacu w Pątnówku, który użyczy miejsca na piknik. Chętny do pomocy jest także pan Korneliusz Okoń, który zapewni dzieciom słodkości i chleb ze swojej piekarni. Zgłaszają się także pojedyncze osoby, które przekazują pieniądze na zakup fantów – nagród w konkursach i zabawach.
Festyn odbędzie się 25 września w ramach ogólnopolskiej akcji „Hospicjum to też życie”. Szpital oraz oddział medycyny paliatywnej po raz kolejny przyłączają się do tej akcji.
Sponsorom i darczyńcom z góry dziękujemy za pomoc.

MAM