Prezes marki LESS Mateusz Oleksiuk przekazuje symboliczny czek na ręce dyrektora szpitala Anny Płotnickiej - MielochMamy zaszczyt poinformować, że do pomocy Wojewódzkiemu Szpitalowi Specjalistycznemu w Legnicy w walce z koronawirusem przyłączyła się marka LESS_, która przekazała 20 205 zł na zakup maseczek, przyłbic, ubrań ochronnych i innych środków ochrony.

LESS_ to popularna aplikacja mobilna, która służy do sprzedaży i zakupu odzieży używanej. Przekazane dla szpitala środki pochodzą z wielu licytacji organizowanych przez aplikację w ramach akcji charytatywnej #lessappforhospitals. Największa część pochodzi jednak z aukcji Roberta Lewandowskiego. Jeden z najlepszych piłkarzy świata wystawił na sprzedaż swoją koszulkę meczową, w której strzelił aż 3 bramki. Ten szlachetny projekt wsparł także najlepszy polski golfista w historii, Adrian Meronk, który zlicytował swój kij golfowy oraz strój turniejowy. Akcję wspomogły również m.in. Sandra Kubicka i Marcelina Zawadzka.

Jest nam tym bardziej miło, że założycielem i Prezesem marki LESS_ jest rodowity legniczanin, Pan Mateusz Oleksiuk. Z całego serca dziękujemy za przekazaną pomoc.

 

 

Prezes marki LESS Mateusz Oleksiuk przekazuje symboliczny czek na ręce dyrektora szpitala Anny Płotnickiej Mieloch

Prezes marki LESS Mateusz Oleksiuk przekazuje symboliczny czek na ręce dyrektora szpitala Anny Płotnickiej Mieloch