Szanowni Państwo, drodzy pracownicy Służby Zdrowia
Dzisiaj, 7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Służby Zdrowia.
Co roku otrzymujecie płynące od pacjentów, władz państwowych i samorządowych, dyrekcji placówek, w których pracujecie, a także rodzin, szczere i serdeczne życzenia zdrowia, spełnienia marzeń i satysfakcji z pełnionej służby.
Tegoroczne święto nie daje nam czasu na odpoczynek, na świętowanie i na refleksję. W obliczu epidemii z jaką przyszło nam się zmierzyć, stoicie na pierwszej linii walki o zdrowie i życie pacjentów. To jest najlepszy moment by z całego serca podziękować Wam za to co robicie. Za codzienne ryzykowanie własnym zdrowiem, choć chcielibyśmy by ponoszone przez Was ryzyko było jak najmniejsze, za czas, który poświęcacie pracy, choć chcielibyście poświęcić go więcej najbliższym, za waszą wiedzę i doświadczenie, dzięki której wiemy, że wkrótce wrócimy do naszej zwykłej, ale jakże pięknej codzienności.
Dziś życzymy,  aby nie zabrakło Wam determinacji i siły do pracy. Abyście wiedzieli i czuli, że wspieramy Was i jesteśmy z Wami.
Kiedy uporamy się z epidemią, jesteśmy pewni że życzliwość z jaką na co dzień spotykaliście się w swojej pracy przyjmie nowy jeszcze większy i pełniejszy wymiar.
Z wyrazami największego szacunku i wdzięczności

Anna Płotnicka-Mieloch
Dyrektor Szpitala