Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nowa przychodnia POZ w Szpitalu otacza bezpłatną opieką całe rodziny. Mogą z niej korzystać wszyscy mieszkańcy Legnicy i okolic.

Prowadzi opiekę lekarską, pielęgniarską i położnej środowiskowej. Zapewnia realizację szczepień, badania laboratoryjne i diagnostykę m.in. EKG, USG i RTG. Na Pacjentów czekają w niej lekarze rodzinni oraz pediatra. Złóż deklarację! Rejestracja i informacje tel.: 767211860

Misja Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy

"Niesiemy pomoc - dajemy zdrowie"

Nieprawdziwe informacje o przenoszeniu oddziałów naszego szpitala w Radiu Wrocław

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy stanowczo dementuje podane w materiale Radia Wrocław informacje Dawida Stachury, wójta gminy Miłkowice, o rzekomym, planowanym przenoszeniu oddziałów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy do prywatnej placówki medycznej. 

sprostowanie - uwaga

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy jest publiczną placówką medyczną prowadzoną przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego. Pojawiające się w materiale radiowym nieprawdziwe informacje o rzekomym planowanym przenoszeniu oddziałów Szpitala Wojewódzkiego w Legnicy do prywatnej placówki medycznej powodują obawy u pacjentów, którym Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy udziela świadczeń zdrowotnych.

Wójt Dawid Stachura na łamach portalu e-legnickie.pl przeprasza za swoje słowa:
- Przepraszam za zamieszanie, jakie mogłem wywołać swymi słowami. Proszę wybaczyć, było to w ferworze walki, podczas spotkania z gronem mieszkańców gminy Miłkowice. Jeszcze raz przepraszam. Nie chciałem nikogo urazić, ani narazić na jakieś nieprzyjemności..