remont oddziału

Euromedic Dolnośląskie Centrum Medyczne

Na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego znajdują się pracownie Euromedic Dolnośląskie Centrum Medyczne. Pracownie znajdują się na poziomie -1 i wyposażone są w rezonans magnetyczny (MR) 1,5 T opcja HD, tomograf komputerowy (TK) 64-rzędowy, RTG i USG. Placówka specjalizuje się w badaniach tomografii komputerowej i rezonansie magnetycznym naczyń wieńcowych – TK i MR serca oraz w rezonansie magnetycznym piersi – MR Piersi. Wykonujemy także spektroskopię, RTG kontrastowe, USG z funkcją Dopplera oraz badania naczyniowe – angio.

Świadczymy najwyższej jakości usługi medyczne z zakresu diagnostyki obrazowej i zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną. Rozwijamy się wraz z postępem technicznym w medycynie stale inwestując w najnowsze technologie. Dzięki  długim godzinom otwarcia dostosowujemy się do potrzeb Pacjentów zapewniając szybki i łatwy dostęp do diagnostyki obrazowej.

euromedic-logoEuromedic Legnickie Centrum Medyczne
ul. Iwaszkiewicza 5
59-220 Legnica
Tel. +48 76 855 05 90 / 91