"Niesiemy pomoc - dajemy zdrowie"

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy przy ul. Iwaszkiewicza 5, tel./fax. 76 72 11 000

Euromedic Dolnośląskie Centrum Medyczne

Na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego znajdują się pracownie Euromedic Dolnośląskie Centrum Medyczne. Pracownie znajdują się na poziomie -1 i wyposażone są w rezonans magnetyczny (MR) 1,5 T opcja HD, tomograf komputerowy (TK) 64-rzędowy, RTG i USG. Placówka specjalizuje się w badaniach tomografii komputerowej i rezonansie magnetycznym naczyń wieńcowych – TK i MR serca oraz w rezonansie magnetycznym piersi – MR Piersi. Wykonujemy także spektroskopię, RTG kontrastowe, USG z funkcją Dopplera oraz badania naczyniowe – angio.

Świadczymy najwyższej jakości usługi medyczne z zakresu diagnostyki obrazowej i zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną. Rozwijamy się wraz z postępem technicznym w medycynie stale inwestując w najnowsze technologie. Dzięki  długim godzinom otwarcia dostosowujemy się do potrzeb Pacjentów zapewniając szybki i łatwy dostęp do diagnostyki obrazowej.


euromedic-logoEuromedic Legnickie Centrum Medyczne
ul. Iwaszkiewicza 5
59-220 Legnica
Tel. +48 76 855 05 90 / 91
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona www: www.euromedic.pl

Zakłady diagnostyczno-terapeutyczne znajdujące się na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy


Zakład radioterapii Stacja dializ Centrum
krwiodawstwa
Zakład
endoskopii
Zakład
diagnostyki
obrazowej
Zakład
rehabilitacji
Apteka
ogólnodostępna
dolnośląskie centrum onkologii

avitum-logo

  radimed logo euromedic-logo logo reh med logo maxfarm